Nasıl Kullanırım?

Hedef Takip ATS Web

Nasıl Kullanılır?

Hedef Takip ATS Panel

Bu panel üzerinde araçlarınız ve genel raporlar hakkında kısa bir özet görebilirsiniz. Hız, mesafe ve alarmlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Anlık Durum Ekranı

Bu ekrandan araçlarınızın anlık durumunu, harita üzerinden aracınızın üzerine tıkladığınız da aracınızı uzaktan durdurabilir, Aracın bulunduğu mahalin sokak görünümünü, kontak bilgilerini ve kilometre bilgierlini görüntüleyebilirsiniz.project 1

Araç Tanımları Ekranı

Bu ekrandan araçlarınıza limit tanımlayabilir, E posta ve alarm tanımlarını gerçekleştirebilir, mail ve rapor olarak alabilrsiniz

 

project 2

 

Raporlama Ekranı

Bu ekranda geçmiş, kontak, harita, kilometre, hız grafiği, Alan raporu vb geçmişe yönelik tüm raporlamaları görüntüleyebilirsiniz.

 

project 3

Araç Kiralama Ekranı

Bu ekranda araçlar, araç kirala, kiracı bilgileri, araç kiralama geçmişi ve toplam kiralama raporlarını görüntüleyebilirsiniz.

 

project 4

Tanımlama Ekranı

Bu ekrandan araç tanımları, filo tanımları, filo yetkileri, alan tanımları, firma mesai saatleri tanımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

 

project 5

Araç Anlık Bilgi Ekranı

Bu ekrandan araçlarınızı harita üzerinden görüntüleyebilir, aracın hız, kilometre, kontak bilgilerini görüntüleyebilirsiniz

 

Cihaz Programlama Ekranı

Bu ekrandan araçlarınızın hız limiti ve mesafe vb. ayarlarını programlayabilirisiniz. Kayıtlı araçlarınızın tümü gözükmektedir.

 

 

Hedef Takip ATS Mobil Uygulama

Nasıl Kullanılır?

Ana Ekran

Bu ekrandan araçlarınızın konumu hareketlerini görüntüleyebilirsiniz. Menülerden araçlarınızın istediğiniz ayrıntılarını görebilirsiniz.
 
 

Araç Filtreleme Ekranı

Araçlarınızı plakaya göre filtreleyebilir ve takip edebilirsiniz.

 

Uygulama Özet Sayfası

Bu menü üzerinden araçlarınızın genel durumunu web tasarımında olduğu gibi görüntüleyebilirsiniz. Genel Durum, Mesai Performansı, Alarm Paneli, En Fazla Hız Yapanlar ve En Fazla Mesafe Yapanları görebilirsiniz.

 

 

Uygulama Menüsü

Menüden Özet, Raporlar, POI ve Tema gibi sayfalara erişebilirsiniz. Raporlar ile son konumlara ve Geçmiş İzleme raporlarına ulaşabilirsiniz.

 

 

Uygulama Araç Detayı Ekranı

Aracınızın üstüne tıkladığınızda araçlarınızın detayını görebilirsiniz. Aracınızın anlık hızını, toplam km bilgisini, günlük yaptığı km'yi, konumunu ve koordinatlar gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

 

Anlık Trafik Durumu

Google ile entegrasyon sayesinde konumunuzun anlık trafik durumunu görüntüleyebilirsiniz. Aracınızın bulunduğu yere göre trafik durumuna bakabilirsiniz.

 

Geçmiş İzleme Raporu

Aracızının yaptığı hareketleri bu ekran üzerinden gözlemleyebilirsiniz.

 

tr_TRTurkish